ایمیل: info@cardbookers.com | ایمیل: cardbookers@gmail.com  |  تلفن:  88967451 , 42-88987041 | موبایل: 09199090461 - 09128439001 |

|تلگرام:   09128439001 |

CardBookers.Com

تلفن: 88987042 - 88987041  - 88967451  همراه: 09199090461 همراه: (تلگرام - واتساپ) 09128439001      تلگرام

فکس : 42693535  
ایمیل info@cardbookers.com ایمیل cardbookers@gmail.com

پرداخت هزینه لاج (Lodge) استرالیا

پرداخت هزینه لاج (Lodge) استرالیا

 

مهاجرت به کشور استرالیا از طریق برنامه های (Application) متفاوتی امکان پذیر است. شخص متقاضی پس از این که کاندید دریافت اجازه مهاجرت شد، مدارکی نظیر دعوت نامه و … را از سازمان مطبوع خود در استرالیا دریافت خواهد کرد که می تواند بواسطه آن، اقدام به ثبت نام و تسلیم مدارک مهاجرتی خود به اداره مهاجرت استرالیا نماید. این مرحله که به عنوان لاج (Lodge) شناخته می شود.

در ادامه برخی از مواردی که موجب تغییر در روند کاری و هزینه های پرداختی می شوند برای شما تشریح می گردند.از جمله برنامه های مهاجرتی (Application) که ایرانیان از آن استفاده می کنند برنامه نیروی متخصص (General Skilled Migration - 189, 190, 489) می باشد که متقاضی این برنامه می بایست ابتدا از طریق سامانه SkillSelect پذیرش یکی از ایالت های استرالیا را دریافت کند (SkillSelect نام سیستم آنلاین اداره مهاجرت استرالیا است که دولت از آن برای مدیریت برنامه جذب نیروهای متخصص استفاده می کند تا نیروهای جذب شده با نیازهای اقتصادی دولت استرالیا مطابقت داشته باشد). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای استرالیا صفحه پرداخت هزینه سفارت استرالیا را مشاهده نمایید.

لاج آنلاین یا آفلاین ؟

لاج (Lodge) استرالیا به دو صورت Online Lodge (لاج آنلاین) و Paper-Based/Offline Lodge (لاج آفلاین یا کاغذی) امکان پذیر است. 
در لاج آنلاین فرم های حاوی اطلاعات ثبت نامی در وب سایت اداره مهاجرت استرالیا به صورت آنلاین تکمیل و پس از پرداخت هزینه لاج تمامی مدارک و اسناد مورد نیاز که قبلا به وسیله متقاضی اسکن شده، آپلود می شود. پرداخت در این روش به صورت آنلاین و آنی و با استفاده از ویزا/مستر کارت است. 
اما در لاج آفلاین نسخه الکترونیکی تمامی فرم های ثبت نامی از سایت اداره مهاجرت دانلود، پرینت و تکمیل شده به همراه مدارک مورد نیاز برای سفارت استرالیا به صورت پستی ارسال می گردد تا در نوبت بررسی قرار گیرد. در این روش جهت پرداخت متقاضی می بایست یک ویزا کارت سفارش داده و اطلاعات آن شامل شماره 16 رقمی، کد امنیتی CVV2 و تاریخ انقضای کارت را در فرم مخصوص پرداخت قید نمایید. 

فرآیند ثبت نام هزینه لاج (Lodge) استرالیا در هر دو حالت آنلاین و آفلاین، از نظر هزینه و مدارک مورد نیاز مشابه است. با این حال مزایای قابل ملاحظه ای در لاج آنلاین وجود دارد که برتری بیشتری به آن می دهد از جمله در لاج آنلاین تنها در صورت تکمیل صفحه فعلی می توانید مراحل لاج را ادامه دهید و فرآیند ثبت نام به صورت اتوماتیک مرحله به مرحله کنترل می شود از این رو اگر نقص مدارک داشته باشید در زمان ثبت نام متوجه آن شده و می توانید نسبت به رفع آن اقدام نمایید. در حالیکه در ثبت نام آفلاین مدارک ارسال و بعد از گذشت مدتی بررسی می شوند و در صورت وجود نقص در مدارک به شما اطلاع داده می شود. همچنین فاصله دریافت تا بررسی مدارک توسط سفارت در لاج آنلاین به مراتب کوتاه تر است از این رو در لاج آنلاین فرایند سریع تر بوده و زمان کمتری صرف خواهد شد.

نکاتی پیرامون ثبت نام و هزینه لاج آنلاین استرالیا

 • مبلغ لاج برای Application های متفاوت متغیر است و لیست هزینه لاج اپلیکیشن های متفاوت را در این صفحه قابل مشاهده است. پرداخت لاج (Lodge) استرالیا برای برنامه General Skilled Migration شامل ویزا های 189-190-489 برابر 3600 دلار استرالیا می باشد.
 • برای ثبت نام لاج Online استرالیا می بایست در سایت اداره مهاجرت استرالیا در بخش immiAccount یک حساب کاربری ایجاد و در پنل کاربری، Application خود را با کلیک روی New Application انتخاب نمایید. سپس فرم های مورد نیاز، برای شما باز و امکان تکمیل آنها فراهم می گردد.
 • در فرایند تکمیل پروسه ثبت نام لاج در نظر داشته باشید که تعداد مدارک ارسالی نباید از 60 عدد تجاوز نماید. همچنین پس از تکمیل هر مرحله از ثبت نام اطلاعات وارد شده را با زدن دکمه Save، ذخیره نمایید.
 • پس از اینکه مراحل لاج را با موفقیت پشت سر گذاشتید رسیدی حاوی یک کد TRN یا Transaction Reference Numberدریافت خواهید کرد که می توانید از آن به عنوان کد رهگیری پرونده خود استفاده کرده و هر زمان که خواستید از طریق حساب کاربری خود ، نسبت به پیشرفت پرونده و اینکه در چه مرحله می باشد مطلع شوید.

::  شرايط و قوانين استفاده از خدمات

:: اطلاعیه

با توجه به سیاست های ارزی اخیر دولت محترم جمهوری اسلامی ایران ، به اطلاع می رساند که این وب سایت هیچگونه نقل و انتقال ارزی به هر شکل در داخل کشور و یا از ایران به کشورهای دیگر از منابع داخلی نداشته و ندارد و سایر فعالیت های وب سایت من جمله فعالیت های مربوط به خریدهای اینترنتی وپرداخت های آنلاین (ثبت نام دانشگاه ها ، تافل،....) نیز تا اطلاع ثانوی انجام نمی پذیرد.

 خدمات قابل ارايه فعلی : خدمات مسافرتی مانند رزرو هتل و واچر هتل قابل ارايه مي باشد.

تماس با ما

 • تلفن: 88987042 - 88987041
 • تلفن: 88967451
 • همراه: 09199090461
 • همراه: (تلگرام) 09128439001
 • فکس : 42693535
 • ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید