ایمیل: info@cardbookers.com | ایمیل: cardbookers@gmail.com  |  تلفن:  88967451 , 42-88987041 | موبایل: 09199090461 - 09128439001 |

|تلگرام:   09128439001 |

CardBookers.Com

تلفن: 88987042 - 88987041  - 88967451  همراه: 09199090461 همراه: (تلگرام - واتساپ) 09128439001      تلگرام

فکس : 42693535  
ایمیل info@cardbookers.com ایمیل cardbookers@gmail.com

رزرو هتل برای سفارت - واچر هتل خارجی برای سفارت

صـدور واچـر معتبر رسمی هتل جهت سفارت

صـدور واچـر هتل جهت سفارت برای دریافت ویزا: این نوع رزرواسیون برای افرادی که قصد دریافت ویزا از کشورهای خصوصا اروپایی را دارند مناسب می باشد چراکه در صورت عدم دریافت ویزا عملا هزینه ای برای رزرو هتل پرداخت نکرده اند.

هزینه صـدور واچـر هتل برای سفارت:

:: واچـر هتل جهت سفارت کشورهای اروپایی و کشورهای انگلستان، امریکا و کانادا اتاق یک نفره ، دو نفره یا سه نفره 25 دلار معادل 250.000 تومان می باشد.

پرداخت آنلاین هزینه واچر هتل : اینجا را کلیک نمایید

سفارش واچر هتل برای سفارت به صورت آنلاین انجام می گردد و جهت سفارش از طريق شماره واتساپ یا تلگرام 09128439001 اقدام به ارسال درخواست و مدارک نماييد و طی همان روز  واچر از طریق تلگرام یا ایمیل ارسال می گردد.

تلفن: 88987042 - 88987041 - 88967451 همراه: 09128439001  همراه: (تلگرام - واتساپ) 09128439001

 

جهت ارتباط با تلگرام یا واتساپ ميتوانيد با کليک بر روی آيکون مقابل نيز با ما در ارتباط باشيد  تلگرام   

 

 

 

 رزرو هتل برای سفارت

رزرو هتل برای سفارت

 

هزینه صـدور واچـر هتل برای سفارت:

:: واچـر هتل جهت سفارت کشورهای اروپایی و کشورهای انگلستان، امریکا و کانادا اتاق یک نفره ، دو نفره یا سه نفره 25 دلار معادل 250.000 تومان می باشد.

پرداخت آنلاین هزینه واچر هتل : اینجا را کلیک نمایید

 

::  رزرو هتل جهت سفارت از طریق وبسایت ما معتبر و واقعی مي باشد و قابل استعلام مي باشد.

:: وبسایت ما واچر سوری که غير قابل استعلام باشد و معتبر نباشد (مانند واچر های سايت Booking.com که پس از رزرو کنسل مي کنند ) ارايه نمي کند.

:: واچـر هتل جهت سفارت از طریق وبسایت ما بصورت پيش فرض در سربرگ هتل و یا اگر از سیستم آنلاین خود هتل رزرو شده باشد همان رسید آنلاین هتل ارايه مي گردد.

 ::منظور از سربرگ در مورد فوق همان لوگوی هتل می باشد و در صورتی که سربرگ مشابه سربرگ های متداول در ایران مد نظر مسافر باشد واچر های صادر شده با سربرگ های متداول در ایران نمی باشد.

:: به طور خلاصه واچه های صادره از وبسايت ما شامل اطلاعات مسافران يعنی نام و نام خانوادگی - اطلاعات هزينه رزرو و سربرگ به معنای لوگوی هتل مي باشد که قابل قبول تمامی سفارت ها مي باشد مگر آنکه سفارت مقصد شرایط دیگری را جهت واچر به مسافر اعلام کرده باشد که اطلاع از این شرایط قبل از سفارش به ما بر عهده مسافر می باشد و اگر هرگونه مورد اضافه تری از اطلاعات ذکر شده فوق نياز باشد قابل ارايه از طريق وبسايت ما نمي باشد و مسافر قبل از سفارش مي تواند از سفارت مربوطه استعلام نمايد که آيا همين موارد جهت واچر برای سفارت کشور مقصد کافی مي باشد يا واچر مورد قبول آن سفارت شرایط دیگری دارد.

:: گاهی درخواست مسافر واچر با مهر و امضا هتل مي باشد که فقط در صورتی قابل انجام است که هزينه کامل هتل پرداخت شود و از آنجا که ممکن است به هر دليلی به مسافر ويزا داده نشود در آن صورت مي بايست رزرو کنسل و پس از اخذ جريمه هتل به مسافر عودت داده شود که فقط در صورت پرداخت هزينه کامل اقامت مسافر اين مورد امکان پذير مي باشد و  اينگونه واچرها از طريق ما قابل انجام نمي باشد و واچر های صادره از طريق وبسايت ما دارای امضا و مهر هتل نمي باشد و تقريباً تمامی کشور های اروپايی نيازی به مهر و امضا ندارند به غير از کشور يونان که اگر سفارت کشور يونان به مسافر اعلام کرده باشد واچر هتل با مهر و امضا هتل  و  یا مهر آژانس مسافرتی لازم دارد اينگونه واچر از طريق ما قابل انجام نمي باشد.

:: واچر هتل برای سفارت فقط جهت مدارک سفارت و اخذ ويزا ميباشد و امکان استفاده از آن هنگام ورود به کشور مقصد نمی باشد. به طور نرمال هتل هايی که جهت واچر رزرو مي شوند هتل های سه ستاره و چهار ستاره مي باشند و مسافر در صورتی که تاکيدی جهت چند ستاره بودن يا هزينه کلی درج شده در واچر و یا موقعیت جغرافیایی هتل در شهر مقصد داشته باشد بايد حتماً قبل از سفارش به ما اطلاع دهد.

:: مورد اصلی در رزرواسيون هتل ها موجود بودن نام و نام خانوادگی مسافر طی تاريخ واچر مي باشد و شماره کانفيرميشن يا رزرواسيون ممکن است پس از صدور واچر تغيير کند ولی نام و نام خانوادگی مسافر طبق واچر در هتل موجود خواهد بود.

 

:: از آنجا که ممکن است در وبسايت ها و مراکز مهاجرتی مختلف هر کدام به نحوه اي متفاوت شرايط واچر را به مسافر اعلام نمايند بهترين و معتبرترين مرجع جهت پرسش شرايط واچر سفارت همان کشور مي باشد که سوالاتی اعم از اينکه :

- واچر سفارت مي بايست چه شرايطی داشته باشد

- آيا نيازی به سربرگ به معنای سربرگی که در ايران عرف مي باشد دارد يا خير

- آيا نيازی به مهر و امضا هتل  یا مهر آژانس مسافرتی مي باشد يا خير

که مطمئن تر این می باشد که اينگونه موارد را از خود سفارت کشور مقصد سوال بفرماييد.

 

مدارک و اطلاعات مورد نياز جهت رزرو هتل برای سفارت

 لطفاً موارد ذیل به آدرس ايميل، تلگرام یا واتساپ ما ارسال گردد:

 تصویر پاسپورت مسافران که از طریق ایمیل، واتساپ یا تلگرام برای ما ارسال شود

نام کشور و شهر مقصد به لاتين

تاريخ ورود و خروج از هتل به ميلادی

::  در سيستم رزرواسيون تاريخ خروج منظور تاريخی مي باشد که از هتل خارج مي شويد ، به طور مثال اگر روز 10 سپتامبر از هتل خارج مي شويد در واقع 9 سپتامبر شب در هتل اقامت داشته ايد و 10 سپتامبر هتل را ترک مي کنيد که تاريخ خروج از هتل 10 سپتامبر مي باشد که می بایست اعلام نمایید و نتیجتا هر تاریخی که مسافر به عنوان تاریخ خروج ذکر کند تاریخی میباشد که در آن روز هتل را ترک می کند.

 

در صورتی که بيش از يک هتل مورد نياز مي باشد نام کشور، شهر و تاريخ ورود و خروج هر کدام جداگانه ذکر شود. 

* در صورتی که اطلاعات ارايه شده از طرف مسافر صحيح نباشد و يا مواردی مانند نام، نام خانوادگی تاريخ ورود و خروج از هتل و یا موارد دیگر نياز به تغيير داشته باشد مي بايست رزرو جديد انجام پذيرد که شامل هزينه رزرو جديد مي گردد.

 پس از بررسی شرايط فوق مي توانيد نسبت به واريز هزينه و سفارش اقدام نمایید.

 

جهت سفارش واچر هتل برای سفارت از طريق شماره واتساپ یا تلگرام 09128439001 اقدام به ارسال درخواست و مدارک نماييد

در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته خواهد شد

جهت ارتباط با تلگرام یا واتساپ ميتوانيد با کليک بر روی آيکون مقابل نيز با ما در ارتباط باشيد  تلگرام   

 

 

 

:: ارائه واچر هتل

:: واچر هتل واچر رسمی هتل جهت سفارت

:: واچر رسمی هتل واچر رسمی جهت سفارت برای دریافت ویزا

:: صدور واچر هتل در سراسر دنیا

:: واچر هتل برای سفارت

:: واچر هتل برای سفارتانگلستان

:: واچر هتل برای سفارتانگلیس

:: واچر هتل برای سفارتهند

:: واچر هتل برای سفارتیونان

:: واچر هتل برای سفارتامریکا

:: واچر هتل برای سفارتپرتغال

:: واچر هتل برای سفارتایتالیا

:: واچر هتل برای سفارتفرانسه

:: واچر هتل برای سفارتهلند

:: واچر هتل برای سفارت اروپا

:: رزرو هتل برای دریافت ویزای اروپا

:: رزرو هتل برای سایر کشورهای خارجی

:: رزرو هتل برای اقامت موقت دانشجویی مجارستان

 

 

::  شرايط و قوانين استفاده از خدمات

:: اطلاعیه

با توجه به سیاست های ارزی اخیر دولت محترم جمهوری اسلامی ایران ، به اطلاع می رساند که این وب سایت هیچگونه نقل و انتقال ارزی به هر شکل در داخل کشور و یا از ایران به کشورهای دیگر از منابع داخلی نداشته و ندارد و سایر فعالیت های وب سایت من جمله فعالیت های مربوط به خریدهای اینترنتی وپرداخت های آنلاین (ثبت نام دانشگاه ها ، تافل،....) نیز تا اطلاع ثانوی انجام نمی پذیرد.

 خدمات قابل ارايه فعلی : خدمات مسافرتی مانند رزرو هتل و واچر هتل قابل ارايه مي باشد.